W jednym rytmie - Gaba i Michał

18:02

Muzycy się spieszą. Muzycy nie mają czasu na sesje zdjęciowe. Przyzwyczaiłam się i z czasem moje oczekiwania względem ich dyspozycyjności maleją. A kiedy spotyka się ich dwoje - a spotkać się jeszcze mają przed ołtarzem... trzeba wyostrzyć wszystkie zmysły, żeby reportaż był kompletny! Tak więc: Michała poznaję w ramach sesji fotograficznej kwartetu Adama Bałdycha - i żeby wszystko powyżej było zgodne z prawdą, udaje nam się uścisnąć dłoń. Następnym razem widzimy się przed kościołem w dniu jego ślubu. Tam też po raz pierwszy widzę na oczy pannę młodą!

Ale to nie koniec opowieści - gdyby tak było, moje kontakty z muzykami skończyłyby się już dawno temu. Muzycy mają tę niezwykłą właściwość, że pewne konwenanse zjada się, pomija, wyrzuca. Podaje się rękę - i dalej idziemy razem. Pełne zaufanie, nie tracenie czasu na zbędne ustalania szczegółów, które zagubią się w trakcie ceremonii. 
Tak zaczął się ten reportaż. Znajomość pozostała - a wraz z nią utwierdzenie w przekonaniu, że ja tych wszystkich wiecznie pędzących wariatów ponad życie kocham - i bez tej adrenaliny... po prostu żyć nie mogę :)


Marta Ignatowicz-SołtysMarta Ignatowicz-Sołtys

Marta Ignatowicz-Sołtys

Marta Ignatowicz-Sołtys

Marta Ignatowicz-Sołtys


Marta Ignatowicz-Sołtys
You Might Also Like

0 komentarze